ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

گروه Game2Hard به عنوان اولین فروشنده بازی روی هارد در کشور، فعالیت خود را از سال 1391 با مدیریت کاوه جمشیدی آغاز کرد.
با توجه به افزایش حجم بازی‌های رایانه‌ای که در نتیجه آن افزایش هزینه خرید بازی روی دیسک و سایر مشکلات دیگر را برای خریداران به همراه داشت، خدمات فروش بازی روی هارد توسط گروه Game2Hard در آن سال آغاز گردید.

امروزه با دارا بودن بیش از 25 ترابایت بازی PC و بیش از 3000 عنوان بازی رایانه‌ای، کامل‌ترین آرشیو بازی‌های رایانه‌ای کشور در اختیارمان است که هر لحظه آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی هستیم.
همچنین فروش بازی‌های کپی‌خورشده کنسول PS4 نیز از ابتدای سال 1397 آغاز گردید و هم‌اکنون با 6 ترابایت از انواع و اقسام بازی کنسول PS4، خدمت‌رسانی به این دسته از گیمرها انجام می‌پذیرد.
بازی‌‌های موجود در آرشیو کامل‌ترین نسخه بوده و دارای آخرین آپدیت‌ها و dlc های کرک‌شده هستند. کلیه بازی‌ها پس از تهیه شدن تست شده و در صورتی که مشکلی از بابت اجرا نداشته باشند، در آرشیو قرار گرفته و به مشتریان عرضه می‌گردد. لذا هیچ نگرانی‌ای بابت سالم بودن بازی‌ها وجود نخواهد داشت. علاوه بر این پشتیبانی کامل از بازی‌ها تا لحظه اجرا روی سیستم مشتری توسط پشتیبانی انجام می‌پذیرد.

ما شعارمان را ارائه بهترین خدمات به مشتریان قرار داده‌ایم. زیرا اعتقاد داریم بقا و رشد هر کسب و کاری در دنیای امروزی بر این اصل استوار است. با حفظ و عمل به این شعار تا به امروز توانستیم خدمت‌رسانی به مشتریان گرامی را انجام دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌گردد که به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید. همچنین در صورت وجود هرگونه سوال در هر زمینه می‌توانید با راه‌های ارتباطی که در قسمت ارتباط با ما معرفی شده‌اند، با ما در ارتباط باشید.